Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

AkuCleanse - Pozbądź się toksyn z organizmu!

21280
Cena: 122,50 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: AlveoFamily.PL
Powiat: cały kraj
Miasto: Sosnowiec
Telefon: 795 593 693
Strona www: www.piotr.alveofamily.pl/suplementy/akucleanse
   
dodano: 2016.02.16
ważne do: 2018.12.04
wyświetleń: 88

Szczegóły oferty:

Chcesz czy nie, toksyny są wszędzie – w jedzeniu, wodzie, powietrzu oraz używanych na co dzień kosmetykach.

Sięgnij po suplement AkuCleanse i skutecznie pozbądź się toksyn ze swojego organizmu i jednocześnie zadbaj o jego ochronę i dobre funkcjonowanie.

Preparat AkuCleanse zamówisz w naszym firmowym sklepie internetowym:
http://www.piotr.alveofamily.pl/sklep


Warto używać AkuCleanse ponieważ:

• Poprawia funkcję wątroby dzięki zawartości łopianu i sylimaryny, które usprawniają jej funkcję detoksykacyjną, mniszka lekarskiego, który optymalizuje produkcję żółci, a także ekstraktu z buraka, który zapobiega stłuszczeniu wątroby i pomaga jej w eliminacji toksyn.

• Dzięki ekstraktom roślinnym, które wspierają funkcje filtracyjne wątroby i nerek, oczyszczają okrężnicę i ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu, AkuCleanse oczyszcza Twój organizm. A oczyszczony organizm przyjmuje większą ilość składników odżywczych, co podnosi jego odporność.

• Doskonale poprawia pracę nerek i układu moczowego dzięki zawartości mniszka lekarskiego, łopianu i pietruszki o działaniu moczopędnym, które pomagają usuwać toksyny, złogi i kamienie nerkowe, a także ekstraktu z buraka, regulującego wydolność nerek i łopianu, który leczy zapalenie pęcherza.

• Dzięki antyoksydantom zawartym w pietruszce, mniszku lekarskim, łopianie, buraku oraz ostropeście plamistym o nadzwyczaj silnych właściwościach oksydacyjnych, pomaga przeciwdziałać powstawaniu komórek rakowych, chroniąc wątrobę przed tworzeniem się w niej nowotworu.

• Za sprawą zawartego w nim ekstraktu z łopianu, który leczy niemal wszystkie dolegliwości skórne, m.in. trądzik i egzemy oraz pomaga w walce z łupieżem i utratą włosów, AkuCleanse pomaga oczyścić i zadbać o dobry wygląd Twojej skóry.

• Za pomocą wyciągów roślinnych, które pomagają w problemach trawiennych i jelitowych, zapobiegają zaparciom, redukują wzdęcia, zwiększają wytwarzanie kwasów żółciowych oraz wpływających na jakość trawienia, skutecznie wspiera układ trawienny.

• Odpowiednie połączenie zawartych w preparacie składników roślinnych przyczynia się m.in. do odbudowy uszkodzonych komórek wątroby, poprawia pracę woreczka żółciowego oraz łagodzi objawy braku równowagi hormonalnej, dzięki czemu regeneruje i przywraca równowagę całego organizmu.


AkuCleanse zawiera sylimarynę, czyli kompleks flawonoidów pochodzenia roślinnego pozyskiwany z ostropestu plamistego. Sylimaryna stosowana jest w leczeniu chorób wątroby, jako substancja stabilizująca błony komórek wątrobowych i wykazująca działanie antyhepatotoksyczne, czyli przeciwdziałające zaburzeniom funkcjonowania lub uszkadzania wątroby przez substancje chemiczne pochodzące np. z leków.


Zamów już teraz AkuCleanse w sklepie internetowym firmy Akuna:
http://www.piotr.alveofamily.pl/sklep


Dla osób z Sosnowca i okolic dostawa gratis!


Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!