Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Stabilne Pozycje

26449
Cena: 999,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Firma: Pozycjonowanie Kraków
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-636
Ulica: Oświecenia 46a/54
Telefon: 717261700
Strona www: http://pingumedia.pl/teksty/pozycjonowanie-stron/
   
dodano: 2016.11.03
ważne do: 2018.12.20
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Marketing strony WWW musi być ważną częścią kampanii reklamowej każdej firmy, tak samo niewielkich lokalnych biznesów i wielkich spółek. Zasadniczą zaletą promowania firmy w sieci jest fakt, iż przy wyłożeniu niedużych funduszy w pomysłową strategię reklamową zdołamy trafić z propozycją naszej firmy do dużej ilości konsumentów.

Wyszukiwarka Google jest w Polsce podstawowym adresem, w którym internauci przeglądają towary i produkty, które mają chęć nabyć. Zadaniem pozycjonowania strony firmowej, które przeprowadza nasza firma jest osiągnięcie efektu, żeby wyszukiwarka Google stawiała pozycjonowaną wizytówkę firmową na wyłonione słowa kluczowe.

Na rynku można wyróżnić bardzo wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem stron w internecie. Pracuje tam wielu specjalistów, zaczynając od osób, które znają się na planowaniu stron w internecie, po programistów, osoby wymyślające hasła reklamowe i edytorów. Wszyscy oni dążą do tego, by przyjęte przez nich zlecenie zostało jak najlepiej wykonane pod każdym względem. Stabilne Pozycje przekonuje, że Wasza strona będzie wysoko w Google.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 41426 bytes written, possibly out of free disk space in /home/ekamyk11/domains/krainaogloszen.pl/public_html/system/classes/kohana/core.php on line 883