Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Agencja Detektywistyczna

29320
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Agencja Detektywistyczna Vendetta
Powiat: cały kraj
Telefon: 507-447-496
Strona www: www.vendetta-detektyw.pl
   
dodano: 2017.02.28
ważne do: 2018.02.10
wyświetleń: 123

Szczegóły oferty:

Zapraszamy do zapoznania się z oferta ogłoszeniową Agencji Detektywistycznej Vendetta. Nasza agencja pochodzi z Poznania lecz świadczymy usługi na terenie całego kraju jak i również poza jego granicami. Nasze ceny są konkurencyjne ponieważ współpracujemy z innymi firmami jak i detektywami co pozwala na działania wszelakie w każdym miejscu zachowując takie same płatności bez dodatkowych kosztów poniesionych przez Państwa.
Nasza załoga to wykwalifikowani pracownicy służb mundurowych którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje jak i uprawnienia detektywistyczne. Taki zespół pozwala na specjalistyczne i dokładne wykonanie każdego zlecenia. Posiadamy odpowiedni sprzęt który wspomaga czynności inwigilacyjne oraz pozwala jego dokumentowaniu w celach wykorzystania przez organy Państwowe.
Głównym atutem zleceń w agencji to wykrywanie zdrad małżeńskich jak i partnerskich ale również z powodzeniem dokonujemy ustaleń gospodarczych dla firm i osób prywatnych, poszukiwanie osób i dokonywanie wszelkich sprawdzeń sądowych jak i prywatnych. Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach jak i reprezentuje w negocjacjach. W swoim szerokim wachlarzu usług posiadamy testowanie wierności osób nam bliskich przez testerki i testerów.
Z myślą o finansach Państwa przygotowujemy na bieżąco promocje cenowe za usługi (informacja szczegółowa na stronie agencji „vendetta-detektyw.pl”), każda promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółowy cennik usług, dokładny opis usług, opinie Państwa o naszej pracy jak i przydatne informacje prawne. Dla obniżenia kosztów prowadzimy biuro internetowe, starając się wszelkie czynności dokonywać za pośrednictwem telefonu i poczty internetowej, ograniczając spotkania z klientami do minimum.
Nie jesteśmy ograniczeni terenem naszego kraju, prowadzimy również działania poza jego granicami jak i również dla klientów zza granicy przy działaniach na terenie Polski. Usługa taka nie dotyczy tylko zdrad ale również poszukiwań osób zaginionych jak i poszukiwanych, ustalenia miejsc pracy jak i dochodów.
Idąc naprzeciw wymogom klientów dokonujemy sprawdzeń mieszkań, biur i wszelakich budynków pod kątem podsłuchów jaki służymy fachową poradą w celu ich zabezpieczenia jak i ochrony.
Będąc zarejestrowaną Agencją Detektywistyczną z licencją MSW wystawiamy faktury VAT-owskie jak i na wezwanie sądu wstawiamy się na każdej rozprawie. Każdy z naszych klientów otrzymuje umowę pisemną na wykonanie zlecenia, po jej zakończeniu otrzymuje pisemne sprawozdanie jak i przekazywane są wszelkie materiały zdobyte w trakcie jej prowadzenia. Szczegółowo chronimy dane osobowe naszych klientów które po zakończeniu każdej sprawy są niszczone zgodnie z ustawą o danych osobowym.
Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura telefonicznie 503-569-066, 507-447-496 lub mail. vendetta.biuro@gmail.com

Telefon:

503-569-066
507-447-496

Poczta mail: vendetta.biuro@gmail.com
Strona: http://www.vendetta-detektyw.pl

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura aby udzielić Państwu dokładnej odpowiedzi na Państwa pytania w ceny wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!