Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

dla wyjeżdżających za granicę

30646
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: puh intia
Powiat: cały kraj
Telefon: 799118191
Strona www: www.intia.pl
   
dodano: 2017.04.28
ważne do: 2018.12.03
wyświetleń: 59

Szczegóły oferty:

jak co roku wiele osób wyjedzie za granicę, chociażby do pracy lub na urlop. Mając to na uwadze chcielibyśmy przypomnieć jak przydatnym i ważnym jest posiadanie aplikacji FREEDOME np. na tablecie, laptopie czy smartfonie.

Będąc za granicą na pewno będziemy chcieli sprawdzić stan konta, wydatki i stan limitu karty kredytowej, będziemy chcieli wysłać zdjęcia czy pogadać z kim z rodziny. Istnieje zatem spora szansa, że będziemy korzystać z publicznie dostępnych sieci Wi-Fi np. w hotelu, restauracji, pubie. W związku z tym warto pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim o tym, że sieci Wi-Fi nie zawsze są zabezpieczone i w związku z tym istnieje ryzyko, że nasze logowanie do banku będą mogły podejrzeć inne osoby. Należy pamiętać i o tym, że nie wszędzie dostępny jest SKYPE i w związku z tym rozmowa z rodziną stanie się niemożliwa.

Można temu zaradzić. Wystarczy zainstalować na urządzeniach aplikację FREEDOME i już bezpiecznie logować się do banku w Polsce, czy też bez przeszkód korzystać ze SKYPE.

Aplikacja FREEDOME pozwoli także oglądać krajową telewizję, słuchać polskich stacji radiowych, czy po prostu korzystać z zasobów internetowych w Polsce. Wykorzystując FREEDOME jesteśmy fizycznie za granicą ale wirtualnie w kraju.

FREEDOME zapewnia również bezpieczeństwo kontaktów biznesowych. Wymiana informacji pomiędzy firmą a pracownikiem zostanie zaszyfrowana. Wiadomość e-mail wysłaną za pomocą ogólnego internetu można porównać do kartki pocztowej którą wszyscy mogą przeczytać. Wiadomość e-mail wysłana za pomocą FREEDOME jest jak list polecony który przeczytać może tylko adresat.

Należy pamiętać również i o tym, że aplikacja FREEDOME chroni urządzenia przed hakerami, szkodliwymi stronami internetowymi, pozwala pozostać anonimowym w sieci. Nawet dostawca internetu nie będzie wiedział gdzie jesteśmy i co robimy w internecie.

Polecamy zatem instalację FREEDOME na swoich urządzeniach co pozwoli cieszyć się bezpieczeństwem za granicą. Tym bardziej, że do końca kwietnia aplikacja ma doskonałą cenę czyli 109 zł brutto za roczną licencję dla trzech urządzeń czyli stacjonarnych i mobilnych.

Więcej informacji o FREDOME można znaleźć tutaj : http://www.intia.pl/komputery/ Jeżeli zechcą Państwo przetestować aplikację to prosimy o kontakt.

Polecamy Państwu rozważenie skorzystania z wirtualnego nieśmiertelnika czyli serwisu internetowego tamjestem.pl może być pomocny za granicą.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!