Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

mini grzejnik elektryczny

33105
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: puh intia
Powiat: cały kraj
Telefon: 799118191
Strona www: www.intia.pl
   
dodano: 2017.09.17
ważne do: 2017.11.28
wyświetleń: 27

Szczegóły oferty:

Rovus Handy Heater Mini grzejnik elektryczny

Ciepły i przytulny dom bez ogromnych rachunków za ogrzewanie to marzenie każdego zmarzlucha. Mini grzejnik elektryczny Handy Heater marki Rovus to niewielkie i lekkie urządzenie, które wystarczy jedynie podłączyć do prądu. Produkt zajmuje niewiele miejsca i nie musisz martwić się o plączące kable. Handy Heater działa bardzo szybko i dzięki wysokiej mocy 370 W ogrzewa nawet do 23 m2 powierzchni. W ten prosty sposób bez problemu ogrzejesz sypialnię, łazienkę, garaż lub warsztat. Urządzenie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach z nieszczelnymi drzwiami lub oknami.

Grzejnik Handy Heater wykorzystuje technologię termoceramiczną, dzięki czemu grzeje lepiej niż jego ogromne i nieporęczne odpowiedniki. Wbudowany termostat pozwala na ustawienie temperatury od 15 do 32 stopni, a po osiągnięciu wyznaczonego przez nas pułapu, wyłączy się automatycznie. Jeżeli temperatura spadnie, grzejnik ponownie się włączy, by utrzymać właściwą temperaturę.

Grzejnik posiada programowalny 12-godzinny timer oraz 2-stopniowy system ogrzewania – szybkie lub zwykłe. Jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne, a nienagrzewająca się obudowa chroni ręce przed oparzeniem.

To łatwy i bardzo szybki sposób na zmianę zimnego pokoju w przytulny kącik. Wystarczy grzejnik włożyć do gniazdka elektrycznego i już po chwili cieszyć się przyjemną temperaturą. Z łatwością można go przenosić, a nawet wziąć w podróż, zmieści się w każdej walizce.

Grzejnik kosztuje tylko 149 zł brutto. Ale jeżeli nie chcesz ryzykować zakupu, jeżeli nie wierzysz w skuteczność urządzenia, to wypożycz je bezpłatnie na kilka dni i przetestuj u siebie w domu, biurze, sklepie lub w innym pomieszczeniu.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!