Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Projekty budowlane i przemysłowe ArchiQuest Kraków

33518
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Firma: ArchiQuest
Powiat: m. Kraków
Miasto: kraków
Kod pocztowy: 31-945
Ulica: Os. Teatralne 7/18
Telefon: 501 569 175
Strona www: archiquest.pl/inne.html
   
dodano: 2017.10.10
ważne do: 2018.01.08
wyświetleń: 67

Szczegóły oferty:

ArchiQuest jest biurem architektonicznym, które zostało Mieścimy się co prawda w Krakowie, ale projekty budowlane oraz wykonawcze, najróżniejsze adaptacje projektów typowych albo inwentaryzacje architektoniczne budynków wykonujemy na terenie całego kraju.
Podstawą sukcesu w realizacji obiektów budowlanych jest odpowiedni projekt, ponieważ to on ma największy wpływ na efekt. To właśnie wtedy można uzyskać oczekiwaną funkcjonalność i ekonomikę budynku, która wpisze się w oczekiwania inwestora, a ponadto zgodność z normami i przepisami budowlanymi. Projekt powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, dlatego też najlepiej powierzyć jego realizację osobie doświadczonej i wykwalifikowanej.

Jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze standardy, a zresztą na stronie internetowej macie okazję Państwo zapoznać się bliżej z niektórymi naszymi realizacjami. Jesteśmy pomysłowi, profesjonalni, w każdym przypadku zwracamy należytą uwagę na to byście byli Państwo całkowicie usatysfakcjonowani z jakości projektów. W przypadku jakichś pytań mających związek z prowadzonym przez nas biurem architektonicznym, naturalnie zapraszamy do kontaktu. Bez cienia wątpliwości warto nam zaufać!

Projekty budowlane w Krakowie ArchiQuest
Os. Teatralne 7/18
31-945 Kraków
tel. 501 569 175
michal@archiquest.pl
http://www.archiquest.pl/inne.html
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!