Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

KULIG W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ I ZAKOPANEM

34726
Cena: 145,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Firma: COT
Powiat: tatrzański
Miasto: Zakopane
Kod pocztowy: 34-500
Ulica: Droga na Gubałówkę 2A
Telefon: 519 519 029
Strona www: www.chocholowska.pl
   
dodano: 2017.12.13
ważne do: 2018.03.13
wyświetleń: 84

Szczegóły oferty:

Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy - tradycyjny kulig. Do wyboru jest kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górski klimat i zimowa sceneria, tak jak z bajki - gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny - nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego. Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej.
Drugą opcją jest kulig na Krzeptówkach. Wyjątkowy zakopiański klimat starych Krzeptówek oraz droga Pod Reglami zimową porą zachwycą Państwa także.
Niezależnie od wybranego miejsca kuligu Zbójnicy zaopatrzą sanie w dobry poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę. Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską zabawę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku - poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem "tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka " - zapraszamy! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!