Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Najlepsze obiekty konferencyjne w Warszawie.

38153
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/
   
dodano: 2018.06.08
ważne do: 2019.04.08
wyświetleń: 83

Szczegóły oferty:

Stolica to miejsce idealne na konferencje. Poprzez naszą wyszukiwarkę odnajdziesz aż 415 miejsc sesyjnych w samej tylko Warszawie.
Warszawa to największy ośrodek biznesowy i turystyczny w kraju, mogący poszczycić się bogatą ofertą hoteli. W stolicy znajduje się aż 85 hoteli z czego w większości można zorganizować konferencje. Standard sal jest zróżnicowany, od jednej do pięciu gwiazdek. Znakomite umieszczenie Warszawy, bogatej w wiele atrakcji turystycznych wpływa na uznanie uczestników konferencji. Rekomendujemy zwiedzenie choćby Zamku Królewskiego, którego powstanie datuje się na koniec XIII wieku. Do chętnie odwiedzanych miejsc należy także Stare Miasto stanowiące najstarszą część stolicy.
Warszawazachęca swymi muzeami, kinami, teatrami. Na uczestników konferencji czekają także restauracje, bary i kawiarnie, gdzie po ukończonej konferencji będą mogli miło spędzić czas.
Namawiamy do naszej wyszukiwarki. Jeśli poszukujesz czegoś mniejszego lub znajdującego się na obrzeżach miasta lub w jego okolicy służymy poradą.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!