Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sklep Casabianca - skandynawskie dekoracje

38204
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Casabianca
Powiat: cały kraj
Strona www: https://www.casabianca.pl/
   
dodano: 2018.06.11
ważne do: 2018.09.09
wyświetleń: 95

Szczegóły oferty:

Sklep Casabiancato raj dla miłośników skandynawskiego designu. Oferujemy skandynawskie dekoracje, akcesoria, lampy i różnego rodzaju oświetlenie w stylu, który pokochały miliony ludzi. Klasyczne wzornictwo z nowoczesnym sznytem sprawdzi się we wnętrzach osób ceniących sobie wychodzenie poza schematy oraz lubiących otaczać się funkcjonalnymi, a przy tym ładnymi przedmiotami.

Oferujemy skandynawskie lampy klasyczne oraz inne lampy, skandynawskie dodatki, doniczki lene bjerre oraz wiele innych przedmiotów znanych i cenionych marek w świecie skandynawskiego designu. Między innymi: PR Home, Madam Stoltz, Stickstay, Mrs. Mighetto, Delight Department oraz wspomniany wcześniej Lene Bjerre.

Skandynawskie dekoracje służą nie tylko do upiększania wnętrza. Wraz z doborem odpowiednich dodatków stwarzasz w swoim wnętrzu klimat, który sprawi, że osiągniesz wewnętrzną harmonię, spokój, a Twój dom stanie się miejscem przytulnym, Twoim schronieniem, w którym możesz wypocząć, zrelaksować się i naładować baterie do dalszego działania.Skandynawskie dekoracjełączą się z duńską filozofią hygge.

Skandynawski design - każdy znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie. Czy to klasyczne wzornictwo, czy nowoczesność. Odwiedź sklep Casabianca.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!