Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie?

38347
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/
   
dodano: 2018.06.19
ważne do: 2019.07.29
wyświetleń: 41

Szczegóły oferty:

Warszawa – miasto 416 budynków konferencyjnych! Raj dla organizatorów i uczestników konferencji. Wpadnij do nas i wybierz odpowiednie dla siebie miejsce.
Dzięki tak obfitej ofercie istnieje bardzo wielkie prawdopodobieństwo wkomponowania w 100% propozycji zgodnej z Państwa wymaganiami. Wielorakość obiektów równa się też bardzo zróżnicowanym cenom. Wszystkie obiekty jednak są na bardzo wysokim poziomie. Gmachy konferencyjne posiadają sprzęt audiowizualny odpowiadający wymaganiom międzynarodowym.
Nie wszystkie budynki mają bazę noclegową. Z uwagi jednak na mnóstwo hoteli rozlokowanych w Warszawie, po uprzednim zawiadomieniu nie ma problemu z zakupieniem noclegów.
Stolica to największy ośrodek biznesowy w Polsce. Ponadto zaplecze kulturalno-rozrywkowe nie odstaje z poziomem porównując z innymi stolicami europejskimi. Stolica posiada ogrom parków, obiektów wypoczynkowych, czy ofert zespolonych z bogatym życiem nocnym. Jest tu również ogrom lokalizacji związanych z historią Polski wartych zobaczenia. Jak choćby Zamek Królewski powstały w XIII wieku, czy Stare Miasto, które jest najstarszą częścią Warszawy.
Upraszamy do naszej wyszukiwarki.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!