Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nowy wymiar podróżowania z Master of City London.

38360
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.masterofcity.com/
   
dodano: 2018.06.19
ważne do: 2019.07.29
wyświetleń: 18

Szczegóły oferty:

Potrzebujesz zobaczyć świat nie wychodząc nawet z domu? A może wybierasz się teraz do Londynu, a chciałbyś się coś więcej dowiedzieć o tym pięknym mieście?
Master of City to seria rozrywek planszowych dzięki którym poznasz największe miasta na świecie. Jakie rozrywki odkryjesz w Londynie? Jeżeli chcesz zabłysnąć przed przyjaciółmi lepiej trafić nie mogłeś.
Na przykład gra Master of City – London ma dwie trasy zwiedzania. 720 pytań i ciekawostek pozwolą wielokrotnie przystępować do gry i za każdym razem dowiadywać się dużo atrakcyjnych rzeczy. Gra podzielona jest na dwa stopnie trudności. Wstępny poziom dla graczy powyżej 15 lat, drugi etap dla graczy powyżej 7 lat (Junior). Każdy uczestnik otrzymuje pytanie dostosowane do jego wieku i stopnia komplikacji, dzięki czemu nikt się nie nudzi i jest szczęśliwy z zabawy.
Każda z kart zawiera trzy odpowiedzi a z tyłu karty wydane są ciekawostki pomagające w poszerzaniu wiedzy. Kilkukrotne pokonanie każdej z marszrut zapewni swobodne poruszanie się po Londynie.
W reklamach roku 2018 pojawiły się już Master of City – Paris oraz Master of City – Roma. Jest również zapowiedź roku 2019 – Master of City New York oraz Master of City – Moscow.
Namawiamy do zaznajmienia się z propozycją, która może okazać się fascynującą rozrywką.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!