Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Co oferują sale konferencyjne we Wrocławiu.

38407
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.wroclaw.salekonferencyjne.pl/
   
dodano: 2018.06.22
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 39

Szczegóły oferty:

Jeśli wyszukujecie miejsca wyśmienitego na zorganizowanie konferencji, warto wybrać Wrocław. Przez tę oto wyszukiwarkę w tym Wrocławiu znajdziecie aż 112 centrum konferencyjnych.
Wrocław to miasto województwa dolnośląskiego a zarazem największe w tym regionie miasto. Położony nad rzeką Odrą. Jak przystało na tak ogromną metropolię czas tzreba tu spędzać na różne sposoby. Pasjonaci zwiedzania zobaczą tu wiele miejsc zabytkowych, jak choćby Wrocławska Starówka, czy Ostrów Tumski. Jest to najstarsza część Wrocławia datowana na początek X wieku. Na pewno wśród uczestników konferencji będą obecne też osoby chętne na ciekawe spędzanie chwil wolnych. Wrocław oferuje dla nich na Wyspie Opatowickiej Park Linowy. Osoby lubiące przyrodę skierują pewnie swe kroki do Afrykarium we wrocławskim ZOO.
Centra konferencyjne oferują zróżnicowany, aczkolwiek wysoki standard. Kuszą nowoczesnością jeśli i chodzi o sprzęt audiowizualny, czy wyposażenie. Wszystkie miejsca mieszczą się w taki sposób, by bez problemu móc przemieszczać się po Wrocławiu komunikacją publiczną i samochodami prywatnymi. Miasto to posiada również port lotniczy, co zapewnia połączenia z wieloma miastami Europy oraz loty krajowe.
Po więcej informacji zajrzyjcie się do nas. Zaobserwujecie tu oferty z najważniejszymi informacjami oraz zdjęciami obiektów.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!