Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

38606
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: pomorskie
Firma: Impladent Medical&Dental Clinic
Powiat: m. Gdynia
Telefon: 501 155 036
Strona www: http://www.impladent-estetyczna.eu/
   
dodano: 2018.07.02
ważne do: 2018.09.30
wyświetleń: 90

Szczegóły oferty:

Impladent Medical&Dental Clinic to stojąca na wysokim poziomie klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma wyjątkowo szeroki wachlarz usług. Początkowo klinika zajęła pozycję lidera w branży stomatologicznej. W konsekwencji możliwe stało się poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii. W swojej ofercie znalazło się nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystuje się najwyższej klasy sprzęt , który spełnia wszystkie wymagane w naszym kraju normy. Dysponuje również nowoczesnym blokiem operacyjnym. Siłą placówki jest mający bogate doświadczenie personel, który nieustannie poszerza posiadane kwalifikacje. Na skutek tego klinika nieustannie się rozwija.

Tym, co niewątpliwie odróżnia klinikę od innych placówek tego rodzaju jest posiadanie aż trzech laserów klasy premium, co pozwala przeprowadzać szereg zabiegów o działaniu odmładzającym. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, ujędrnianie i obkurczanie pochwy czy zamykanie naczynek. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic odzyskać dobre samopoczucie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!