Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

SPAWACZ MAG - PRACA W NIEMCZECH

38748
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Klaver Sp. z o.o.
Powiat: cały kraj
Telefon: +48 570901913
Strona www: www.klaverteam.com

dodano: 2018.07.10
ważne do: 2018.09.08
wyświetleń: 14

Szczegóły oferty:

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:
SPAWACZ, POMOCNIK SPAWACZA (MAG)

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem spawacza

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako spawacz
- wymagane prawo jazdy oraz własny samochód
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa + diety,
- dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe po okresie próbnym,
- płatne zakwaterowanie w pensjonatach w pokojach jednoosobowych (pokoje dwuosobowe połowa kwoty)
- kontrakt z możliwością pracy na stałe,
- niemiecka umowa o pracę

Szczegóły na → http://www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 lub 731901913 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „spawacz mag”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Poleć nas innym.

Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!