Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zdrowa wątroba i układ pokarmowy z OptiLiver - NaturDay

39061
Cena: 134,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: ZiolowaPolana.pl
Powiat: cały kraj
Strona www: https://www.ziolowapolana.pl/produkty/optiliver
   
dodano: 2018.07.25
ważne do: 2019.05.14
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Wątroba jest organem pełniący ogromną ilość funkcji w organizmie. Odpowiada m.in. za usuwanie toksyn oraz niepotrzebnych produktów przemiany materii czy oczyszczanie krwi. Jej prawidłowe funkcjonowanie jest uwarunkowane odpowiednią dietą, nawodnieniem organizmu oraz codzienną dawką aktywności fizycznej, która stymuluje pracę całego układu pokarmowego.

OptiLiver to produkt dedykowany dla osób borykających się z problemami układu pokarmowego, jak i dla tych, którzy chcą wspomóc wątrobę w oczyszczaniu i regeneracji. OptiLiver to specjalnie skomponowana mieszanka naturalnych składników ziołowych korzystnie wpływających na pracę wątroby i procesy trawienne.

W OptiLiver znajdziesz:

• Opti Liverin - zastrzeżoną formułę z dzikiej wiśni (Prunus avium) i korzenia mniszka lekarskiego wspomagającą oczyszczanie wątroby oraz pomagającą w jej odtruwaniu i regeneracji.

• Ekstrakt z kłącza Picrorhiza kurroa - jest bogatym źródłem flawonoidów, polifenoli, witamin, fitosteroli oraz karotenoidów, które korzystnie wpływają na pracę całego organizmu ze szczególnym uwzględnieniem układu pokarmowego.

• Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) - wspomaga pracę wątroby i nerek, które odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych substancji oraz zbędnych produktów przemiany materii, dodatkowo stymuluje metabolizm.

• Ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium) - wzmaga wydzielanie soku żołądkowego oraz żółci w wątrobie i enzymów trawiennych w trzustce. W ten sposób roślina ta wspomaga proces trawienia i ułatwia przyswajanie pokarmów.

• Ekstrakt z łodygi ananasa (Ananas comosus), w tym bromelainę i papainę.

• Bromelaina (bromelina) - enzymy wykazujące liczne działania prozdrowotne: działające przeciwzapalnie, jak również wspomagające proces przemiany materii i używane przy problemach trawiennych.

• Papaina - stosowana w leczeniu problemów trawiennych. Jest to enzym przypominający enzymy trzustkowe, który wspiera trawienie poprzez rozpuszczanie białek.


Dzięki OptiLiver dostarczysz organizmowi niezbędnych substancji potrzebnych wątrobie do wydajnego funkcjonowania i wspomożesz trawienie. Jeżeli jednak cierpisz na poważne, powtarzające się problemy lub dyskomfort ze strony układu trawiennego skonsultuj się ze specjalistą.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)


OptiLiver oraz pozostałe produkty z oferty NaturDay zamówisz w firmowym sklepie internetowym:

http://www.ziolowapolana.pl/sklep


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz, aby pojawiły się również w ofercie Twojej firmy zapraszamy do kontaktu.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!