Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

41071
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: pomorskie
Firma: Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
Powiat: m. Gdynia
Telefon: 509 923 373
Strona www: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
   
dodano: 2018.11.08
ważne do: 2018.12.08
wyświetleń: 19

Szczegóły oferty:

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy , kto potrzebuje porady o charakterze prawnym może otrzymać stojącą na najwyższym poziomie pomoc. W kancelarii otrzymać można szczegółową odpowiedzieć na każde nawet bardzo trudne pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na niezwykle wysokim poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje zgodne z bieżącą wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi na dany moment przepisani.

W ofercie kancelarii znajdują się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnoraka pomoc prawna, która niezbędna jest marynarzom. Na specjalistyczną pomoc mogą liczyć również osoby chcące uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga także w przypadku konieczności podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie i analizę dokumentów, nie wyłączając w tym rozmaitych umów i opinii. Podejmuje się sporządzania pism procesowych i udziału w mediacjach. Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na mocne podkreślenie zasługują też naprawdę przystępne ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to doskonałe miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji wymagającej wsparcia prawnego profesjonalisty.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!