Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dotacje - na rozpoczęcie działalności / unijne / PRFON

41742
Cena: 100,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: pomorskie
Osoba: Partnerzy
Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-219
Ulica: Al. Zwycięstwa 35/2
Telefon: 587463946
   
dodano: 2018.12.18
ważne do: 2021.02.03
wyświetleń: 1

Szczegóły oferty:

Dotacje
Kancelaria współuczestniczy w realizacji polityki rozwoju w wielu przedsiębiorstwach poprzez skuteczne aplikowanie o bezzwrotne środki finansowe, m.in. dotacje z wielu możliwych funduszy, w tym funduszy unijnych. Proponujemy różnorodne usługi dopasowując zaistniałe możliwości do Państwa potrzeb. Dotacje unijne to nasza specjalizacja już od blisko 3 lat.
Oferujemy w szczególności kompleksową pomoc w pozyskiwaniu dotacji na realizację projektów inwestycyjnych, w tym przedsięwzięć innowacyjnych. W związku z kolejnym okresem programowania na lata 2014-2020, Polska otrzyma ze struktur Unii Europejskiej ok. 82,5 mld euro. Polskie przedsiębiorstwa będą mogły aplikować w wielu konkursach na poziomie zarówno regionalnym, jak i krajowym.
W zależności od wielu czynników, np. lokalizacji, wartości inwestycji, czy charakteru projektu, nasi specjaliści opracują propozycję współpracy, a następnie dobiorą odpowiedni Program i działanie oraz przygotują kompletną dokumentację w celu pozyskania środków na realizację przedsięwzięcia.
Proces ubiegania się o środki jest wieloetapowy. Obejmuje on m.in.:
bezpłatną analizę możliwości w zakresie pozyskania funduszy
podpisanie umowy o przygotowanie wniosku
przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej
wsparcie w zakresie procesowania wniosku
nadzór nad realizacją projektu oraz jego rozliczenie
Z naszej strony proponujemy pełny zakres usług, prowadzących do otrzymania rzeczywistych wpływów. W latach 2007-2013 przedsiębiorstwa otrzymały dziesiątki miliardów euro wsparcia. Otrzymane kwoty pozwoliły na dynamiczny rozwój polskiej gospodarki, wzrost zatrudnienia, opracowanie oraz komercjalizację wielu pomysłów i nowinek technicznych. Już niebawem kolejne możliwości ubiegania się o dotacje. Łączny, dość szczodrze wygospodarowany na te cele budżet stwarza dzisiaj tysiącom firm nową szansę na pozyskanie finansowania, którego brak stanowi główną barierę rozwoju.
Zapraszamy do współpracy.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!