Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

​Dobre Pojemniki Do niszczenia Dokumentów

42581
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Rhenus Data Office Polska
Powiat: cały kraj
Telefon: 22 765 63 86
Strona www: https://www.rhenus-data.pl/pl/uslugi/niszczenie-nosnikow-informacji/niszczenie-dokumentow-w-systemie-bezpiecznych-pojemnikow/
   
dodano: 2019.02.01
ważne do: 2019.05.02
wyświetleń: 102

Szczegóły oferty:

Jeżeli poszukujesz skutecznego sposobu na zniszczenie zbędnej dokumentacji, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Kierujemy ją dla firm, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych. Niszczymy dokumenty za pomocą naszego, zaufanego systemu bezpiecznych pojemników.

Współpracując z naszą firmą masz zagwarantowane, że dokumenty zostaną zniszczone zgodnie z obowiązującymi przepisami jak i procedurami - dokumenty niszczymy według normy DIN 66399. Co więcej wszystko opiera się na dyrektywie RODO.

Nasze pojemniki zapewniają pełne bezpieczeństwo wrażliwej dokumentacji w czasie jej zbiórki, transportu i utylizacji. Po zniszczeniu dostaniesz certyfikat zniszczenia dokumentów, który zostanie wygenerowany automatycznie przez system informatyczny - dowód, że wszystko zostało zrobione zgodnie z prawem.

Zadzwoń i zapytaj się o bezpłatną wycenę usługi niszczenia dokumentów.

Odwiedź też naszą stronę internetową:
https://www.rhenus-data.pl/pl/uslugi/niszczenie-nosnikow-informacji/niszczenie-dokumentow-w-systemie-bezpiecznych-pojemnikow/
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!