Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Projekt Manager Werbeo praca stacjonarna w Przemyślu

43423
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: podkarpackie
Osoba: OBPON
Powiat: m. Przemyśl
Miasto: Przemyśl
   
dodano: 2019.03.13
ważne do: 2019.05.26
wyświetleń: 25

Szczegóły oferty:

Nasza firma od kilkunastu lat angażuje się w budowanie rynku pracy z dojrzałą i odpowiedzialną polityką personalną. Odpowiadając na potrzeby naszych odbiorców powstał nowy projekt o nazwie Werbeo. To pierwszy, jedyny ogólnopolski portal pracy dla osób z niepełnosprawnością, stanowiący platformę komunikacji między niepełnosprawnymi, jak i pracodawcami. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Projekt Manager Werbeo
praca stacjonarna w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:


-zarządzanie projektem portalu pracy dla osób z niepełnosprawnością Werbeo.pl,
-kierowanie 4 os. grupą pracowników niepełnosprawnych,
-budowanie zespołu osób z niepełnosprawnością do pracy w zespole Werbeo.pl,
-wdrażanie nowych pracowników do projektu,
-rozliczenia ww. grupy pracowników z efektów ich pracy,
-analiza dotychczasowych procedur projektu oraz ich aktualizacje,
-pozyskiwanie osób z niepełnosprawnością do rejestracji w Werbeo.pl. (współpraca z uczelniami, stowarzyszenia, fundacjami i innymi środowiskami, skupiającymi OzN)
-zaangażowanie w rozwój projektu Werbeo - pozyskiwanie funduszy, współpraca z innymi podmiotami zwiększająca rozpoznawalność marki oraz jej wiarygodność,
-pozyskiwanie firm, które chcą zamieszczać ogłoszenia na portalu Werbeo.pl - w początkowej fazie pakiet Werbeo Start,
-prowadzenie działu redakcyjnego Werbeo,
-przygotowywanie ofert handlowych, papeterii,
-podnoszenie jakości świadczonych usług (szkolenie pracowników w projekcie)
-raportowanie o postępach w projekcie,
-budowanie relacji z klientami,
-odpowiedzialność za ponoszone koszty Werbeo.pl oraz odpowiedzialność za sprzedaż w projekcie.

Wymagania:

-doświadczenie w obsłudze klienta,
-zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
-samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,

Oferujemy:

-start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, niekorporacyjne środowisko,
-zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
-szkolenia wewnętrzne oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
-świetne warunki pracy– dogodna lokalizacja i komfortowe miejsce pracy,
-interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym http://www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!