Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

43453
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2019.03.14
ważne do: 2019.05.13
wyświetleń: 14

Szczegóły oferty:

Stojąca na wysokim poziomie firma, która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma stawia na materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który świetnie zna się na powierzonej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów bardzo dobrej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest finalny efekt.

Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma troszczy się o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego ma w swojej ofercie wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!