Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

DOJARZ KRÓW - PRACA W HOLANDII

44312
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: śląskie
Firma: Klaver
Powiat: m. Piekary Śląskie
Miasto: Częstochowa
Kod pocztowy: 00
Ulica: www.klaverteam.com
Telefon: 731901913

dodano: 2019.04.24
ważne do: 2019.05.08
wyświetleń: 25

Szczegóły oferty:

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii

PRACOWNIKÓW na stanowisko - DOJARZ KRÓW

OBOWIĄZKI:
- dojenie krów
- inne prace związane z pracą na farmie np. jazda traktorem, paszowozem, zaganianie stada, wycielanie, karmienie i opieka nad cielakami

WYMAGANIA:

- ważne jest, aby kandydat lubił zwierzęta i wiedział jak się z nimi obchodzić
- doświadczenie
- prawo jazdy
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz, dyspozycyjność również w weekendy
- motywacja do pracy
- odpowiedzialność
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu podstawowym A0 lub A1

OFERUJEMY
- atrakcyjną stawkę godzinową
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:
- praca na dłuższy okres czasu
- przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika
- wymagane CV z opisem doświadczenia

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer +48 570901913 a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Wejdź na → http://www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

Poleć nas innym.

Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!