Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ilento.pl – bezpłatne ogłoszenia

44476
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Osoba: ilento
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Strona www: https://ilento.pl/c-nieruchomosci
   
dodano: 2019.05.04
ważne do: 2019.06.03
wyświetleń: 41

Szczegóły oferty:

Szukasz pracy? Masz produkt lub usługę do sprzedania? Twoje dziecko potrzebuje korepetycji? A może organizujesz ciekawą akcję lub wydarzenie publiczne? W każdym wypadku warto ogłaszać się w Internecie. Gdzie dokładnie? Na przykład na portalu ilento.pl!
Co znajdziemy na ilento.pl?
Ilento.pl to portal ogłoszeniowo-informacyjny. Tysiące osób z całej Polskie zamieszcza tutaj swojeogłoszenia zupełnie za darmo! Praca, turystyka, nieruchomości, sprzęt, zwierzęta – znajdziesz tu niemal wszystko. Aby móc dodawać swoje ogłoszenia na ilento.pl wystarczyzarejestrować sięna portalu. Jest to całkowicie darmowe!
Natomiast dla osób, które chcą mieć pewność, że dotrą do dużej liczby odbiorców ilento.pl posiadarozbudowaną ofertę reklamową. Za odpowiednią opłatą można zamówić baner reklamowy, artykuł sponsorowany albo link umieszczany w stopce bądź między artykułami. Oferta jest dostosowana do każdego z osobna, wszystkich reklamodawców ilento.pl traktuje indywidualnie.
Na ilento.pl umieszczane są też artykuły z wiadomościami z Polski i ze świata oraz przydatnymi lifehackami. Krótko mówiąc: każdy znajdzie coś dla siebie!
Polityka prywatności portalu
Adres e-mail podany podczas rejestracji służy do weryfikacji osoby zamieszczającej ogłoszenie. Jest też niezbędny by mogły się z nią skontaktować potencjalni klienci. Serwis przechowuje dane związanetylko z aktualnie dostępnymi ogłoszeniami. Przechowywane są też adresy e-mail osób, które wielokrotnie zamieszczały ogłoszenia niezgodne z regulaminem serwisu, aby uniemożliwić im dodawanie kolejnych ogłoszeń.
Ilento.plnie udostępnia danychosobom trzecimlub firmom. Jednak należy mieć na uwadze, że podane w treści ogłoszenia dane (numery telefonów, adresy e-mail) mogą zostać zapamiętane przez inne osoby w okresie, w którym ogłoszenie jest widoczne w serwisie.
Serwis ilento.plpilnie strzeże danych swoich użytkowników. Zamieszczanie ogłoszeń jest więc zupełnie bezpieczne, a przy tym całkowicie darmowe. Przekonaj się już dziś, że Twoja oferta może dotrzeć do szerszego grona odbiorców przy pomocyilento.pl!
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!