Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Muzyka / Biznes / współ praca / Radio / Meloman / Hity

49350
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Osoba: meloman
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: 605415142
   
dodano: 2020.01.25
ważne do: 2020.04.24
wyświetleń: 218

Szczegóły oferty:

-------------------------------
Witam wszystkich
-------------------------------

Podejmę współpracę albo pracę --->>> np. w charakterze osoby współtworzącej bardzo konkurencyjny repertuar muzyczny - osoby odpowiedzialnej za wybór-dobór, znakomitej i wyjątkowej, ponadczasowej, łatwej w odbiorze i bardzo chwytliwej-przyciągającej muzyki, np. dla dobrej stacji radiowej lub innego medium, instytucji, organizacji itp.

Przez 12 lat, prowadziłem w Warszawie, mały sklep płytowy-muzyczny, praktycznie ze wszystkimi gatunkami muzycznymi.

Szeroko pojętą muzyką, interesuję się już od ponad 40.lat.

Od najmłodszych lat, słucham wielu gatunków muzycznych: od muzyki klasycznej, poprzez blues'a, jazz, soul, funk, rock progresywny, metal, pop, hip-hop, ambient, elektronika, nowe brzmienia itp.

Często, już po kilku sekundach odsłuchu (czasami nawet tylko po pierwszym dźwięku), mogę rozpoznać określony utwór muzyczny.

Obserwuję również współczesny rynek muzyczny i nowe trendy na świecie.
----------------------------------------------------------------------------------------------

W swoich zbiorach posiadam ponad 7000 (7 tysięcy) znakomitych płyt CD, LP, które zbieram już od ponad 35.lat - i ciągle dokupuję stare i nowe tytuły.

Odsłuchałem w swoim życiu ok. 0,5 miliona dobrych płyt (a może i więcej), z bardzo wielu gatunków muzycznych.

Chętnie podejmę współpracę lub zatrudnię się,wszędzie tam, gdzie jest potrzeba, dobrego, ponadczasowego grania --->>> wszędzie tam, gdzie jest potrzebna znakomita i wartościowa muzyka, a przy tym łatwa w odbiorze --->>> wybrana-dobrana w efektowny i bardzo konkurencyjny sposób.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do współpracy i zbudowania np. jakiegoś ponadczasowego, wartościowego muzycznego projektu, dla którego, krótkotrwałe i bardzo szybko przemijające mody muzyczne, nie będą stanowiły żadnej konkurencji.

Znakomita i ponadczasowa muzyka, zawsze obroni się sama, tylko trzeba umożliwić słuchaczom, zapoznanie się z nią.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do współpracy --->>> do odkrywania i promowania, znakomitej i wartościowej, uniwersalnej i ponadczasowej, prawdziwej muzyki, której w mediach bardzo brakuje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przy okazji, pozdrawiam wszystkich melomanów, i w ogóle wszystkich, pozytywnie zakręconych na punkcie świetnej muzyki ;-)PS.
Zachęcam wszystkich, do słuchania, bardzo wielu gatunków muzycznych, w celu własnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego.

Zachęcam wszystkich, do jak najczęstszego słuchania, najważniejszego gatunku muzycznego, czyli BLUES'a, i to w dużych ilościach.

BLUES jest wieczny i ponadczasowy - zawsze pomaga zrozumieć i właściwie oceniać, wszystkie inne, pozostałe gatunki muzyczne.

Oprócz tego, słuchanie BLUES'a, bardzo korzystnie i pozytywnie, wpływa na pracę naszego umysłu.

Osoby, które słuchają dużo BLUES'a, mogą, w relatywnie krótkim czasie (przy posiadaniu określonych predyspozycji), zostać nawet ekspertami, od dobrej i wartościowej muzyki.


Zapraszam do współpracy
Dodatkowy kontakt:
meloman.ko@poczta.fm
...
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!