Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Go4Robot - robotyka, programowanie dla dzieci

53799
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak miał na nazwisko Stefan Batory?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: wielkopolskie
Firma: Go4Robot
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-659
Ulica: ul. Winogrady 89
Telefon: 732435592
Strona www: https://go4robot.pl/
   
dodano: 2020.10.05
ważne do: 2021.01.03
wyświetleń: 35

Szczegóły oferty:

Rodzice szukają dla swoich pociech interesujących kursów i szkoleń pozalekcyjnych, które ubogacą najmłodszych o nową wiedzę. Popularne stały się zajęcia techniczne i inżynierskie, które w dzieciach pobudzają ciekawość do otaczającego ich świata, a również uczą kreatywnego, logicznego oraz samodzielnego myślenia.

Dlatego warto wybrać zajęcia z programowania i robotyki w Go4Robot, które są atrakcyjne oraz angażujące dla dziecka. W Go4Robot uczymy przez zabawę, a nasze sposoby edukacji pozbawione są presji oraz stresu. Oferowane przez nas zajęcia są interesujące i skupiające uwagę. Każdorazowo pomagamy każdemu dziecku przejść pierwsze kroki w kodowaniu. Stawiamy także na pracę w grupie, co również jest istotnym walorem edukacyjnym.

Niestety nie unikniemytego - życienajmłodszych będzie zdominowane przez technologię. Warto więc pokazać, że jest ona tylko narzędziem, a nie elementem, który kieruje człowiekiem. Internet niesie wiele zagrożeń, ale jest również szansą. Staramy się pokazywać właśnie tę drugą stronę i uczymy, jak panować nad maszyną oraz ją kreować. Zapraszamy do kontaktu.
Reklama

Poleć nas innym.


Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!